Group 5129
Vyhľadajte si
restaurant_FILL0_wght300_GRAD0_opsz48
Line 4
Zoradiť podľa: Dôležitosť

Jesenné dekorácie za pár eur

Svetlana Mravcová | 259 receptov

icon-facebook icon-instagram pinterest-p-brands print_FILL0_wght400_GRAD0_opsz48 favorite_FILL0_wght400_GRAD0_opsz48 mail_FILL0_wght300_GRAD0_opsz48
jesenné dekorácie
Ingrediencie

Jeseň je v prírode naozaj krásna, stromy, polia a lúky. Všetko hýri farbami. Pokiaľ si prechádzky v prírode užívate rovnako ako my a romanticky sa pozeráte do korún stromov, ktoré sú v tomto ročnom období ako maliarske dielo, určite vás už dávno napadlo, že by ste si chceli preniesť trochu tej romantiky aj k vám domov. Môžete. Dekorácie podľa ročnej doby už dávno nie sú len vianočná a veľkonočná záležitosť. Vychutnajte si zemité, teplé farby jesennej prírody a vytvorte si originálne jesenné dekorácie do vašich domovov.

Pokiaľ už teraz mávate rukou, že zbytočnými finančnými výdavkami nechcete zaťažovať vašu peňaženku, trochu vás zneistím. Mám pre vás tipy, ako to urobiť takmer zadarmo. Ak chcete cítiť jesenné kúzlo domova, poďme si ho spoločne vytvoriť, a to naozaj len za pár eur.

Vykúzlite vôňu jesene

♥ Na sporák dajte variť vodu, celú škoricu, kardamón, klinček a užívajte si vôňu jesene vo vašom domove.

♥ Upečte jablkový koláč, alebo tekvicový chlebíček, nielen že to doma bude krásne voňať, ale ešte budete mať čo ponúknuť.

♥ Uvarte si červené víno, túto vôňu miluje každý, na zdravie.

Jesenné dekorácie z prírody

jesenné dekorácie

♥ Vetvy ihličnanov rozmiestnite po celom dome. Môžete ich dať do vázy, alebo z nich urobiť vence a tie potom zavesiť.

♥ Farebné listy listnatých stromov môžete v knihe nechať vysušiť a potom ich podkladať pod sklenené dosky na Vašich stoloch, alebo len tak pripnúť na záclonu. Určite Vás napadne, že sa ešte hodia na veľa ďalších tvorivých pokusov.

♥ Tekvice môžete len tak ledabolo nechať ležať na okne, alebo na polici v kuchyni. Keď sa jeseň bude blížiť ku koncu, môžete ešte z nich niečo dobré uvariť.

♥ Šišky z lesa sa vám budú hodiť napríklad na vence na dvere.

Dekorácie na stole

Ak by ste chceli niečím ozdobiť jedálenský stôl, alebo len kuchynskú linku. Použite suché zrná kukurice. Nasypte suché zrnká do sklenenej nádoby na sviečku, postavte do nich sviečku a zapáľte. Krásny jeseň vám všetkým 😉